Skontaktuj się z nami
+48 530 790 728

Jakość

[rev_slider alias="jakosc"]

Polityka jakości


Jako firma z ponad 24 letnim doświadczeniem wiemy co jest najważniejsze dla naszych klientów. Jakość i 100 procentowe zadowolenie naszych klientów to dla nas priorytet dlatego nasze nadruki wykonywane są na najlepszych dostępnych na rynku maszynach najlepszych producentów na świecie a odzież dostarczają nam najlepsi producenci na rynku europejskim.

Najlepsi dostawcy i marki


Aby produkt spełniał wymogi najwyższej jakości zarówno odzież jak i nadruk musi być najwyższej jakości dlatego też starannie dobieramy dostawców odzieży i maszyn. Na dzień dzisiejszy są to czołowe marki na świecie które nieustannie doskonalą swoje produkty. NIE PRACUJEMY NA ZAMIENNIKACH ANI PODRÓBKACH.

Kontrola jakości


Każdy produkt poddawany jest dokładnej kontroli jakości dzięki temu cała odzież jest jednakowej, wysokiej jakości. W ekstremalnych przypadkach otrzymania wadliwej odzieży oczywiście i naturalnie istnieje możliwość złożenia reklamacji która rozpatrywana jest w ciągu kilku dni roboczych. W przypadku uzasadnionej reklamacji niezwłocznie wymieniamy odzież na pełnowartościowy towar.

Opakowanie


Aby nasza odzież nie uległa zniszczeniu czy uszkodzeniu starannie pakujemy każdą sztukę w specjalne do tego celu foliowe opakowania wraz z instrukcja prania aby nasz klient cieszył się swoją odzieżą jak najdłużej i/lub przy większym zamówieniu w dedykowane do tego celu kartony zbiorcze aby podczas transportu nie uległy uszkodzeniu.

Obsługa


Klienci NADRUKINA obsługiwani są przez wieloletnich i wyszkolonych specjalistów do obsługi klientów zarówno indywidualnych jak i biznesowych, posiadających szeroką wiedzę z zakresu dostarczanej odzieży i technologii znakowania odzieży. Nasi specjalisci oferują profesjonalne, darmowe doradztwo i wsparcie techniczne.

Czym drukujemy?


Nasza firma stawia głównie na jakość swoich produktów i to stoi u nas na pierwszym miejscu. Idąc w tym kierunku i szukając najlepszej technologi wybraliśmy nadruki metodą DTG i firmę EPSON - lidera na rynku światowym w technologi druku. Dziś pracujemy na maszynach tej firmy i korzystamy z jej technologii. Pracujemy tylko na oryginalnej chemii i atramentach firmy EPSON.

Dlaczego właśnie EPSON?

Otóż po pierwsze, czyli to na co stawiamy czyli jakość. Dzięki maszynie EPSON SC F2000 drukujemy z jakością fotograficzną na koszulkach, bluzach, koszulach itd. Pojedyncza płyta dociskowa drukarki o regulowanej wysokości ułatwia drukowanie bezpośrednio na tkaninie i umożliwia osiąganie precyzyjnych rezultatów na tkaninach o grubości do 25 mm. Obszar wydruku na tkaninach pozostaje miękki w dotyku, co zapewnia wygodę noszenia i trwałość. Głowica drukująca PrecisionCore TFP firmy Epson, rozdzielczość do 1440 x 1440 dpi dla dokładnego odwzorowania i rozmieszczenia punktów, szeroka gama żywych kolorów, ostre kontury i płynne przejścia między kolorami. Drukarka SC-F2000 drukuje na szerokiej gamie nośników i różnych tekstyliach. Po drugie to ekologia i bezpieczeństwo naszych klientów i zarówno tych dorosłych jak i niemowląt.

Atrament UltraChrome DG firmy Epson jest zgodny z normą Oeko-Tex® Standard 100.
Certyfikat Oeko-Tex ma na celu zapewnienie odpowiedniego bezpieczeństwa ekologicznego produktów klasy I, przeznaczonych dla dorosłych, dzieci i niemowląt poniżej 36 miesiąca życia, i określa kryteria przeprowadzania badań na obecność szkodliwych substancji w produktach tekstylnych. Norma została ustalona przez międzynarodowe stowarzyszenie na rzecz badań i testów (International Association for Research and Testing) w dziedzinie norm ekologicznych dla tekstyliów (Oeko-Tex). Certyfikat Öeko-Tex, że w przypadku druku na tekstyliach atrament UltraChrome DG nie zawiera substancji niebezpiecznych dla ludzkiego zdrowia w ilościach przekraczających limity dopuszczone w ramach normy Oeko-Tex.

Certyfikat uwzględnia gotowy produkt tekstylny i proces roboczy, bez drukarki. Atrament UltraChrome DG EPSON to również, najlepsze połączenie kolorów CMYK i białego atramentu z płynem do wstępnego gruntowania.

Zalety atramentów EPSON:
- czyste odwzorowanie kolorów i płynna gradacja
- równe rozprowadzanie kolorów i odporność na rozciąganie
- brak lepkości, gładkość w dotyku

Jakość druku to jedno natomiast drugie to sama odzież. Nadruki wykonujemy na odzieży najlepszych dostawców tekstylii w Polsce - Adler, Stedman, JHK. To czołowi i sprawdzeni producenci z Czech, Niemiec i Hiszpani z wieloletnim doświadczeniem w branży.

Łącząc te wszystkie elementy otrzymujecie Państwo odziez z nadrukiem na najwyższym poziomie.

Top
Kontakt
close slider

+48 530 790 728

Masz pytania? Skontaktuj się z nami! 


X