Skontaktuj się z nami
+48 530 790 728

Reklamacje, wymiany i zwroty

Wymiany, zwroty, reklamacje


Wymiana produktu

Klient ma prawo wymienić dany produkt na inny rozmiar lub model w ciągu 10 dni od otrzymania przesyłki. Wymianie podlega wyłącznie nieuszkodzony towar, który nie nosi śladów użytkowania (produkt jest czysty, nie pachnie perfumami, nie był prany itp.) Wraz z towarem należy odesłać wydrukowany i wypełniony "Formularz wymiany towaru".

Następnie należy odesłać produkt do wymiany. Wymieniane produkty wyślemy niezwłocznie po otrzymaniu i sprawdzeniu przesyłki. Koszty przesyłek w obie strony ponosi klient.

 

pdf_iconPobierz formularz wymiany towaru

 

Zwrot produktu

Mają Państwo prawo odstąpić od niniejszej umowy w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny.
Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy.

Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą, faksem lub pocztą elektroniczną).

Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.

Zwrotowi podlega wyłącznie towar nieuszkodzony, który nie nosi śladów użytkowania (czysty, nie pachnie perfumami, nie był prany itp.), posiada oryginalne opakowanie i metki. Wraz z towarem należy odesłać dowód zakupu (paragon fiskalny) oraz wydrukowany i wypełniony "Formularz zwrotu towaru".

W przypadku, gdy do zakupionego towaru dodawany był inny produkt gratis lub po obniżonej cenie (w ramach specjalnych promocji), należy odesłać go wraz ze zwracanym towarem. Zwracany towar klient odsyła na własny koszt.

Kwota podlegająca zwrotowi to należność za towar i przesyłkę. W przypadku, gdy zwracany jest jeden z kilku produktów z zamówienia kwota zwracanej przesyłki zostanie odpowiednio zmniejszona (np. klient zamówił dwie koszulki, a zwraca nam jedną - wtedy otrzyma tylko połowę kosztów przesyłki). Kwota podlegająca zwrotowi może zostać zwrócona wyłącznie za pośrednictwem przelewu na wybrane przez klienta konto.

 

pdf_icon Pobierz formularz zwrotu towaru

 

Skutki odstąpienia od umowy

W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy. Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie; w każdym przypadku nie poniosą Państwo żadnych opłat w związku z tym zwrotem. Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy lub do czasu dostarczenia nam dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.

Proszę odesłać lub przekazać nam rzecz niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformowali nas Państwo o odstąpieniu od niniejszej umowy. Termin jest zachowany, jeżeli odeślą Państwo rzecz przed upływem terminu 14 dni.

 

Reklamacje

Jeżeli zdarzy się, że z zakupionym u nas towarem stało się coś dziwnego w ramach gwarancji możesz dochodzić usunięcia stwierdzonych usterek, wymiany produktu na nowy lub zwrotu pieniędzy.

Gwarancji nie podlegają uszkodzenia powstałe z winy użytkownika w wyniku nieprawidłowego użytkowania i konserwacji oraz usterki wynikłe wskutek złego przechowywania, urazów mechanicznych i wypadków losowych (np. gdy produkt został źle wyprany, spalony żelazkiem lub słońcem w czasie suszenia, itp.).

W przypadku uznanej reklamacji odsyłamy towar na własny koszt. Jeżeli zdarzy się, że po otrzymaniu przesyłki wykryjesz uszkodzenia na towarze, możesz go odesłać w terminie do 30 dni od daty otrzymania towaru. Wraz z towarem należy odesłać dowód zakupu (paragon fiskalny) oraz wydrukowany i wypełniony "Formularz reklamacji towaru"

Reklamacja zostanie rozpatrzona w terminie 14 dni od chwili otrzymania przesyłki zwrotnej od klienta. Klient zostanie poinformowany o rozstrzygnięciu reklamacji za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonicznie.

W przypadku nieuzasadnionej reklamacji (przysłanie towaru sprawnego lub uszkodzonego z winy klienta) koszty związane z przesyłką ponosi klient.

 

pdf_icon Pobierz formularz reklamacji towaru

uwaga_iconKlientowi nie przysługuje prawo do zwrotu w przypadku zamówienia towarów z własnym projektem nadruku (tj. wyprodukowanych pod wytyczne klienta np. z podanym imieniem, datą, nazwą itd.) zgodnie z ustawą z dnia 30 maja 2014r. art 38. punkt 3.

Top
Kontakt
close slider

+48 530 790 728

Masz pytania? Skontaktuj się z nami! 


X