Skontaktuj się z nami
+48 530 790 728

Współpraca

[rev_slider alias="dlafirm"]

Oferta dla firm


Dbając o naszych stałych i lojalnych klientów potrafimy to docenić. Bardzo ważne są dla nas relacje z klientem aby móc znać jego potrzeby i problemy i szybko je rozwiązać. Dla takich klientów mamy specjalne, indywidualne rabaty-nawet do 25% Dla każdego klienta rabaty są ustalane indywidualnie.

Znając dzisiejszy rynek jesteśmy w stanie zrealizować nawet najbardziej skomplikowane zlecenia na nadruki na odzieży w krótkim terminie. Zawsze starając się zaoszczędzić Twój czas i pieniądze, obsłużymy Cię kompleksowo. Dobierzemy odpowiednią technologię dla Ciebie aby odzież Twojej firmy służyła i prezentowała Cię godnie jak najdłużej.

Wykonujemy nadruki nie tylko na koszulkach, koszulach, koszulkach polo czy bluzach przy wykorzystaniu metody DTG ale również z zastosowaniem innych technologii (haft, sitodruk czy flex/flok) na kurtkach, kamizelkach, polarach i odzieży roboczej.

Tutaj zobacz nasz katalog:

Jeśli zainteresuję Cię nasza kolekcja przyślij nam swoje logo a wykonamy dla Ciebie wizualizację na wybranej dla Ciebie odzieży lub skorzystaj z naszego kreatora.

 

Zaufali nam:

Top
Kontakt
close slider

+48 530 790 728

Masz pytania? Skontaktuj się z nami! 


X