Skontaktuj się z nami
+48 530 790 728

Nasza historia

[rev_slider alias="oferta"]

Drukujemy nie tylko na odzieży…

NADRUKINA.pl to nowa marka stworzona przez Studio Graficzne-Drukarnia PERFECTCOLOR. Pomimo że, jesteśmy na rynku od 2005 roku mamy niemal 25 letnie doświadczenie w branży drukarskiej.

Na początku bo w 1992 roku pracowaliśmy na potrzeby koszalińskiej drukarni opracowując i projektując foldery, ulotki, katalogi, etykiety, opakowania. Jednym słowem wszystko co można przenieść na papier czy karton.
W miarę upływu czasu i przybywania klientów oraz zmianę polityki drukarni postanowiliśmy zaistnieć na rynku jako samodzielna marka-Studio Graficzne PERFECTCOLOR.

I tak w 2005 roku powstała nasza firma.
Pierwsze inwestycje skierowane były na potrzeby rynku małych nakładów czyli stanęła pierwsza maszyna cyfrowa Konica Minolta. Mniejsze inwestycje to sprzęt do kalibracji kolorystycznej monitorów i wydruków aby jak najlepiej z największą dokładnością odwzorować kolory bo jakosć jest u nas najważniejsza.

W krótce pojawiła się bo już w 2007 roku pierwsza maszyna wielkoformatowa - ploter drukująco wycinający marki Roland. Od tej chwili nasza oferta wzbogaciła się o takie produkty jak: etykiety samoprzylepne, naklejki o dowolnym kształcie, wydruki wielkoformatowe plakatów, banerów, fototapet oraz mogliśmy już wykonywać reklamę w postaci tablic, witryn sklepowych i wiele, wiele innych.

W między czasie idąc z duchem rozwoju technologii wzbogacaliśmy się o większe i mniejsze urządzenia pomocnicze takie jak: krajarka, foliarka do wydruków cyfrowych i duży laminator wielkoformatowy. Od tej chwili nasze wydruki są zabezpieczane dodatkowo przed promieniami UV i uszkodzeniami mechanicznymi sama trwałość wydruków nie podlega dyskusji-pracujemy na oryginalnej chemii i atramentach co daje gwarancję jakości i trwałości. Nie stosujemy żadnych zamienników ani nie wiadomego pochodzenia materiałów.

2014 rok to już duży przełom w działalności firmy i większe inwestycje.
Zmieniliśmy siedzibę a co za tym idzie powierzchnię do pracy. Szybko pojawił się najnowszej generacji ploter solwentowy EPSON Sure Color 30610 oraz ploter wycinający SUMMA D120 oraz nowa maszyna cyfrowa Konica Minolta C6000. Od tej chwili nasze wydruki nie mają sobie równych, druk i wycinanie odbywa się z najwyższą precyzją.

2016 rok to dalszy rozwój firmy i kolejny sprzęt.
Ploter-frezarka CNC - grawerujemy, wycinamy i frezujemy w tworzywach, metalach kolorowych i drewnie dowolne kształty, głównie pod reklamę.
I to co najważniejsze i z czego najbardziej się cieszymy-stworzyliśmy dział odzieżowy.

Drukujemy głównie metodą DTG na najnowszej maszynie i technologii firmy EPSON. Możecie Państwo również zakupić tekstylia reklamowe takie jak koszulki, bluzy, polary, kurtki, koszule, koszulki polo, odzież dziecięcą i sportową.
Na życzenie możemy wykonać dla Was dowolny nadruk metodą DTG, sitodrukiem bądź wykonać haft.

Top
Kontakt
close slider

+48 530 790 728

Masz pytania? Skontaktuj się z nami! 


X